Blog > Komentarze do wpisu

Przygotowania

Mąż się wywiązał ze zleceń meblowych i od zeszłego tygodnia mam większość szafek i szafeczek, na które czekałam. Mam półki na książki, a będę ich mieć jeszcze więcej. Być może w sobotę uda się też zamontować meble u Kornelka i pozostałe półeczki, których jeszcze brakuje.

 Zyskałam nowe powierzchnie ubraniowe zabrałam się więc za pranie, prasowanie i układanie. W rezultacie wszystkie ciuszki Idalki czekają na nią poukładane w szafie. W łazience suszą się jeszcze pieluszki, kocyki i ręczniczki, a w przyszłym tygodniu dojedzie część ubranek unisex po Kornelku, które posegregowałam jakiś czas temu.

Dzisiaj spakowałam sobie torbę do szpitala, wystarczy dorzucić kosmetyczkę i jakieś przekąski.Trzeba spakować jeszcze torbę z rzeczami Malutkiej i jesteśmy gotowe choć najchętniej poczekałabym z tą gotowością do końca lutego. Tymczasem do wizyty zostało 16 dni, tylko i aż. Do tego czasu muszę być gotowa absolutnie na wszystko i powoli dopinam ostatnie guziczki. 34 tygodnie ciąży za mną. Samopoczucie genialne, zero zmęczenia, dolegliwości, bezsenności i innych tym podobnych.

Chodzi mi po głowie kupno fotela bujanego. Zawsze chciałam mieć, ale zawsze brakowało na niego miejsca. Teraz też brakuje, ale determinacja kobiety w ciąży przewyższa zdrowy rozsądek więc pewnie niedługo zamówię. Podoba mi się wiklinowy z miękką poduchą, wydaje mi się przynajmniej wizualniej wygodniejszy niż te klasyczne spotykane w każdym sklepie. Aczkolwiek pewności nie mam więc gdyby ktoś zetknął się z jednym i drugim to wszelkie opinie mile widziane.

Ten, który mi się podoba:

wtorek, 15 stycznia 2013, moiquisourit

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Basia, *.dynamic.chello.pl
2013/01/15 19:21:09
Piękny ten fotel. Bardzo mi się podoba. Mieliśmy jako dzieci fotel bujany, uwielbiałam go. Potem tata komuś go wydał, a szkoda, bo teraz dziewczyny miałyby jak znalazł. Kupuj, kupuj, póki w ciąży jesteś, przyda się na pewno i będziesz zadowolona.
Mam nadzieję, że już niedługo na Twoim blogu pojawi się o wiele wiele więcej zdjęć, że pokażesz Nam jak zmieniliście pokoik Kornelka i ogólnie różne zmiany, co fajnego porobiliście w domku :)
Zazdroszczę biblioteczki :)
-
2013/01/15 22:03:38
Oj cieszę się, że to napisałaś :D Jak tylko zamontują wszystko to zamawiam :D
Zmiany w domu nie są spektakularne, bardziej chodziło o zwiększenie powierzchni na ubrania i inne potrzebne rzeczy. Zdjęcia będą jak się tylko córunia urodzi, a ja będę mogła zacząć normalnie funkcjonować.
-
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2013/01/15 23:32:12
A ja chcę twoje fotki z brzuszkiem :-/ buuuu ;-( choć jedno niech małż zrobi nooo ...
piękny ten fotel , kupuj bo na pewno będzie wam wygodnie np. do karmienia albo utulenia :-)
-
Gość: Basia, *.dynamic.chello.pl
2013/01/16 22:12:17
Ciekawa jestem kto tak chce Twojej fotki z brzuszkiiem oprócz mnie :D
A co do fotelu, rozglądaj się rozglądaj :)
-
Gość: Sam, *.dynamic.chello.pl
2013/01/17 10:41:04
to ja, to ja ,to ja :-D nie podpisałam się :p
-
2013/01/18 09:24:53
Och, ja od dziecka marzę o fotelu bujanym ! Koleżanka z forum kupiła sobie taki stary, piękny i normalnie siedziałam przed zdjęciem i wpatrywałam się w niego jak sroka w gnat ;)

Trzymam mocno kciuki za ten luty. Niech się Idalka nie śpieszy :)
-
2013/01/18 14:41:10
Dodam to zdjęcie dodam, bo mnie zamęczycie :D Ale czekajcie, niech jeszcze urosnę, dodam na początku 9 miesiąca :D

Marta, ja też zawsze marzyłam o takim fotelu :) Nie wiem gdzie go będę upychać, ale kupić muszę :P A do czytania książek to już obowiązkowo muszę mieć!